Portfolio

Portfolio společnosti A27, a.s.

Byt 3+kk

Bytová jednotka 3+kk o celkové podlahové ploše 66 m2 v umístěná v 3. NP bytového domu v Mělníku. Bytová jednotka po kompletní rekonstrukci v roce 2020. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dětský pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC, chodba. K bytu náleží sklep o výměře 2 m2. Bytový dům ve velmi dobrém stavu, plastová okna, zateplení, rekonstrukce společných prostor, výtah.

PRONAJATO

Byt 2+kk

Bytová jednotka 2+kk o celkové podlahové ploše 51 m2 v umístěná v 3. NP bytového domu v Mělníku. Bytová jednotka po kompletní rekonstrukci v roce 2020. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s vanou a WC, chodba. K bytu náleží sklep o výměře 2 m2. Velmi světlý byt s okny na východ, jih i západ, balkon. Nová plastová okna, částečná rekonstrukce společných prostor, bez výtahu.

PRONAJATO

Byt 1+kk

bytová jednotka 1+kk o celkové podlahové ploše 34 m2 v umístěná v 3. NP bytového domu v Mělníku. Bytová jednotka po částečné rekonstrukci v roce 2018. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s vanou a WC, chodba. K bytu náleží sklep o výměře 1 m2. Nová plastová okna, částečná rekonstrukce společných prostor, bez výtahu.

PRONAJATO

Apartmán Tauplitz

byt v bytovém domě Panorama Appartements v obci Tauplitz (A) 2+kk o celkové podlahové ploše 56 m2. Byt dokončený v roce 2021 je určen k rekreačnímu pronájmu. Byt se sestává k obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a WC a chodby se šatnou. K bytu náleží balkon o výměře 16 m2, komora a kryté parkovací stání. Oblast s výbornými sněhovými podmínkami od prosince do dubnaLyžařský areál s 40 km sjezdovek, běžecké tratě v údolí i na plošině Tauplitz Alm. Široká síť cyklostezek a tratí MTB. V obci bazén a nedaleko lázně Bad Mitterndorf.

PRONAJATO

PODROBNOSTI O APARTMÁNU

možnost sjednání slevy z ceny na tel: 604 291 283

A27 a.s.

společnost zabývající se správou majetku (nemovitý majetek, obchodní podíly, cenné papíry) a postupnými dalšími investicemi do obdobné struktury aktiv. 

Kontakt

Napište nám

+420 604 291 283
attl@a27.cz